14 Mart 2016

ING Bank Hesap İşletim Ücretimin İadesini İstiyorum!

ING Bank Çallı şubenizden kredi kartı açtırdım. Çallı şubenizde çalışan elemanlarınız otomatik ödeme talimatı verdiğim takdirde hesap işletim ücreti kesilmeyeceğini söyledi. Ben de 2 adet otomatik ödeme talimatı verdim. Buna rağmen bugün baktığım hesap özetim de yıllık üyelik bedeli adı altında 82.5 TL hesap işletim ücreti kesildiğini gördüm.

Bu bedelin tarafıma iade edilmesini istiyorum. Eğer edilmeyecekse de sözünüzde durmadığınız için kredi kartımı kapattırmak istiyorum. Ve durumu tüm çevremdeki herkes ve internet ortamındaki forumlara yazacağımı bildiririm.

Havva 76 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi15 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Havva U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 15/03/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi14 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Havva U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön