30 Ocak 2014

ING Bank Hesap İşletim Ücretimin İadesini İstiyorum!

ING Bank hesabımdan ocak 2013 ayında yaklaşık olarak 100 tl hesap işletim ücreti kesilmiştir. Bunun üzerine hesabımı kapatmak istedim. Kayseri şubesinden şubeme mail gönderildi fakat hesabım halen kapatılmadı. 29.01.2014 tarihinde telefonuma ING Bank'tan mesaj geldi hesap işletim ücreti hakkında.

Şuana kadar hesabımdan kesilen bütün hesap işletim ücretlerinin ödenmesini istiyorum. Çalıştığım iş yerinde iki arkadaşıma ödeme yapılmıştır. Eğer benim hesap işletim ücretlerim ödenmez ise mahkeme yoluyla almak için başvuruda bulunacağım.

Ümit 67 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sn Ümit Volkan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 30/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sn Ümit Volkan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön