22 Ocak 2014

ING Bank Hesap İşletim Ücreti ve Kredi Kartı Aidatı Alıyor

ING Bank hesabından 4 sefer olmak üzere toplamda 105 TL hesap işletim ücreti ayrıca kullanmış olduğum kredi kartımdan ise 68 TL yıllık üye aidatı kesilmiştir. Bugün bir arkadaşım hesap işletim ücreti iadesi için şikayet var sitesine başvuruda bulundu ve aynı gün içerisinde ING Bank tarafından parası bir defaya mahsus olmak üzere denilerek iade edildi.

Bende tarafımdan kesilen paraların iadesini istiyorum ben bu isteğimi daha öncede bu siteden iletmiştim çifte standart bir tutum sergilemeyin lütfen paramı iade edin aksi halde ücretini ödediğiniz arkadaşın tarafınızla yaptığı ve iade ettim dediğiniz yazışmaları da alarak tüketici hakem heyetine başvuracağım.

İlker 62 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sn İlker E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sn İlker E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön