20 Temmuz 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Ve Kart Aidatı Ödemek İstemiyorum!

Yaklaşık iki sene önce bankanızdan kredi çektim her ay düzenli bir şekilde de ödememi yapmaktayım. Benim bilgim dahilinde olmadan hesap işletim ücreti adı altında para kesilmeye başlandı.

Bu neyin hesap işletim ücreti? Zaten faiziyle paranızı ödediğimi düşünüyorum ben bu ücreti ödemek istemiyorum. Ayrıca şahsıma ait kredi kartından da bu yılda kart aidatı kesildi kart aidatının geri ödenmesini ve hesabımdan kesilecek olan hesap işletim ücretinin iptalini ve konuyla ilgili tarafıma geri dönüş yapılmasını acil bir şekilde rica ediyorum.

Betül 73 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi24 Temmuz 2013

    Sn Betül U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 24/07/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi20 Temmuz 2013

    Sn Betül U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön