17 Nisan 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Turuncu Hesabıma mesai saatleri içinde çalıştığımdan dolayı para yatıramyorm. lms olduğum bankamatik kartı ile dışardan yatırıyorum akşam evden turuncu hesaba havale yapıyorum. geçen gün yine havale yapmak için girdiğimde hesap işletim ücreti olarak 49. 98 tl kestiklerini gördüm.
1. sı kredi kartı değil bankamatik kullanıyorum yani kartınızla alışveriş yapmam söz konusu değil. buna da siz zorluyorsunuz başka türlü para yatıramıyorum.

2. sı madem zorluyorsunuz neden bide para kesiyorsunuz. benim işlem yapmak için yapabileceğim başka bir işlem yok. bu nasıl bi mantık yaa. her türlü yasal yola başvuracağım. ben zorla kazanıyorum. hem tek seçenek verin hemde para kesin şikayetçiyim sizden!!!!!

Aysegul 73 Okunma

Cevaplar

 • Aysegul07 Haziran 2013

  HAZIR MESAJLARI KOPYALA YAPISTIRRRRRR.....!!!!

 • Aysegul18 Nisan 2013

  yapılan telefon görüşmesinde para yatırabilmem için vadesiz hesap açıldığı açılan bu hesaptan kesildiği belirtiliyor. madem açmayın vadesiz hesap daha kolay yatırabilmemi sağlayın. hem turuncu hesapta hesap işletim ücreti yok diyorsunuz hem vadesiz hesap açıyorsunuz hemde para kesıyorsunuz .bu nasıl bi bankacılık anlayısı anlamıs değilm. yasal yollardan hakkımı arayacagım.paramı sızde bırakmayacagım.ben o paraya kaç gun calısıyorum.haram olsun

 • ING Bank Temsilcisi18 Nisan 2013

  Sn Aysegül S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 18/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi17 Nisan 2013

  Sn Ayşegül S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön