10 Mart 2014

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesti.

ING Bank'tan 25/11/2013'te bir taşıt kredisi aldım. İlk taksitimi yatırdım ikinci taksitimi ameliyat olacağım için erken yatırdım. Sonra banka beni aradı ve ikinci taksitimi yatırmam gerektiğini söyledi. Nasıl olur ben kredi taksitimi yaklaşık on gün önce yatırdım dedim. Nasıl olur dedim. Bana şöyle bir açıklama yaptılar, banka benim yatırmış olduğum kredi taksitinin içinden 9.35 TL hesap işletim ücreti, kredi taksidi eksildiği için hesaba geçmemiş onun içinde faiz ve hesap işletim ücretiyle birlikte benden 35 tl para aldı. Bu yüzden psikolojim bozuldu. 35 tl için değil tabikide benim bilgim dışında yatırmış olduğum kredi tutarından hesap kesim ücreti kesip kredimi ödenmedi göstermelerinden şikayetçiyim.

Maruf 69 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi14 Mart 2014

    Sn Maruf Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 14/03/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Mart 2014

    Sn Maruf Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 11/03/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi10 Mart 2014

    Sn Maruf Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön