01 Şubat 2014

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Üstelik sadece kredi çekilen geri ödeyebilmek için banka tarafından açılan bir hesaptan vede kredi harici kullanılmayan kredi çekerkende sorduğumuzda yok hayır siz kredi müşterimizsiniz sizden hesap işletim ücreti alınmaz denilen bir hesaptan vede üstelik şikayet için aradığımızda evet haklısınız ama yapabileceğimiz bir şey yok bankamızın yeni işleyişi bu şekilde üstelik birde her ay 8 tl daha keseceğiz gibi ironik dalga geçer gibi bir cevap aldık.

Karşılığında tabi ilk işimiz bankayla muhatabımızı kesmekle başladı, kredi kartımızı borcumuzu sıfırlayıp kapattık bir iki hafta içerisinde de kredimizi kapatacağız vede bir daha bu bankayla çalışmayıp terbiyesizliklerini herkese anlatacağız. ING Bank'ı kınıyorum.

Melek 60 Okunma

Cevaplar

  • Melek22 Şubat 2014

    Şikayetime geri dönüş yapıp ilgilenmeleri çok hoş bir durumdu , şikayetim çerçevesinde haklı olduğuma kanaat getirip alınan ücretin iadesini yapmaları kesinlikle kurumsal olarak çok kaliteli bir yaklaşımdı ama bundan sonraki aylar için kesilmesini istemiyorsanız talimat verin şeklindeki yaklaşımları ise hiçmi hiç olmadı çünkü bir karşılık bekleyerek zorlama gibi algılandı benim nezdimde, genede ilk etaptaki yaklaşımları çok olumlu olduğu ama son kelimeleri zolayıcı olduğu için kafamdaki yok olan soru işaretleri tekrar var olmaya başladı!!!

  • ING Bank Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sn Melek A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 04/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi01 Şubat 2014

    Sn Melek A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön