27 Ocak 2014

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesti!

ING Bank'ın insanlarla oynamasına diyecek kelime bulamıyorum.Diyeceksiniz ki her banka hesap işletim ücreti kesiyor evet hesap lazımsa bir bireye ve de kullanıyorsa bu hesabı,banka haklıdır o zaman ama benim gibi kredi çekip kredi ödemesini yapabilmek için ve de benim hiç kullanmadığım bir hesaptan hesap işletim ücreti kesmenin başka bir tarifi yoktur,çektiğim krediyi hayali bir hesaba mı yatırayım yani yada krediyi mi ödemeyeyim anlamıyorum. Zaten kredi alırken bir sürü dosya,masraf,faiz vb. yollarla paramızı alıyorsunuz yetmiyor bir de kredi ödemek için açtığınız hesaptan ücret kesiyorsunuz.

Evrim 77 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sn Evrim A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Bankamız uygulamaları gereği, müşterilerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliği doğrultusunda söz konusu bilgiler, eş, anne, baba, çocuk olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır. Bu doğrultuda, şikayet sahibinin bankamız müşterisi olmadığı tespit edilmiş ve şikayetini iletmek üzere müşterimizin, tarafımızdan yardım alabileceği yönünde bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sn Evrim A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön