18 Mart 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesti!

İng bank' a sırf turuncu hesap için üye olmuştum fakat geçmiş tarihte telefonla beni arayan bir çalışan bana özel destek hesap açabileceklerini ve herhangi bir işletim ücreti olmadan kullanabileceğimi söylemişti bende telefonda onay verdim. Açılan hesabı hiç kullanmadım. Bugün itibariyle telefon faturamı ödemek istedim.

Fakat turuncu hesaptan ödenemediği için turuncu hesabımdan vadesiz hesabıma eft yaptım ve dakikasında 49.98 Tl hesap işletim ücreti kesildi. Bu nasıl iştir anlamadım hem bana ücret alınmayacağı söyleniyor hemde dakikasında param uçuyor. Bu alınan para turuncu hesaptaki paramın neredeyse 2 aylık faizi. Neyse ilk iş gününde ing bank taki bütün hesaplarımı kapatacağım.

Özgür 51 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Mart 2013

    Sn Özgür Gürsel A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi18 Mart 2013

    Sn Özgür Gürsel A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön