06 Aralık 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesti!

ING Bank müşterisi olduğumuz günden bu güne hesabımdan hesap işletim ücreti kesiyordu. Sikayetvar.com üzerinden şikayet yazdım ve problem çözüldü. Ekim ayında banka hesabım bloke edildi ve müşteri hizmetlerini aradım. Sözleşmelerde sıkıntı olduğunu ve imza için şubeye gitmem gerektiğini söylediler.

Bankaya gittim gerekli evrakları imzaladım. Benim gibi birçok müşterinin aynı konudan mağdur olduğunu bire bir gördüm. Sözleşmeyi imzalayalı 2 ay oldu ve 2 aydır yine hesap işletim ücreti alınıyor benden. Bu sözleşme prosedür değil ileride yaşatacakları mağduriyetler için hazırlanmış kılıfmış.

Serpil 58 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi09 Aralık 2013

    Sn Serpil B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 09/12/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Aralık 2013

    Sn Serpil B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön