04 Aralık 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesti!

ING Bank'tan destek hesabı kullanmaktayım. Her ay hesap işletim ücreti olarak 7. 88 TL ücret almaktaydılar. Nisan ayından itibaren başlayan bir durumdur. Hesap hareketlerime baktığım zaman nisan:7. 88 TL, mayıs: 7. 88 TL, ağustos: 3. 61 TL, Eylül: 20. 56 TL ve son olarakta KASIM 49. 98 TL. Hesap işletim ücreti kesilmiştir.

Kasım ayında kesilen ücretin acil tarafıma iade edilmesini talep etmekteyim. Resmen kazandığımız üç kuruş ücreti size ödüyoruz. Bilemediğimiz bir sürü ücret kesiyorsunuz. Hesabıma her girişimde 10/20 tl eksik görünüyor.

Nevin 53 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi04 Aralık 2013

    Sn Nevin D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Aralık 2013

    Sn Nevin D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön