15 Mart 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Ben tsk personeliyim ve ing bank yıllardır tsk personeline kk aidatı ve hesap işletim ücreti konusunda muafiyet uygulamakta idi, geçen yıl 16. 10. 2012 tarihinde 3734666 nolu hesabıma yatan paradan 38tl hesap işletim ücreti alındı. bankayı aradığımda muafiyetlerin 2012 yılı şubat ayında kaldırıldığı ve günlük hesaba geçmiş olsaydım kesilmeyeceği söylendi. bana bu konuda bilgi gelmediğini gelseydi geçeceğimi söylememe rağmen iade edilmedi. daha sonra günlük hesaba geçmeme rağmen yine 05. 03 . 2013 tarihinde 14. 36 tl hesap işletim ücreti kesildi. Artık yeter diyorum.

Hakan 71 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi21 Mart 2013

    Sn Hakan D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 21/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Mart 2013

    Sn Hakan D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön