05 Kasım 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Yanlışlıkla kendi ING Bank hesabıma 10 TL bir havale yaptım. Para 20 saniye bile hesabımda durmadı. 10. ayın hesap kesim ücreti. Yeter artık bu kadarda olmaz, paramı geri iade edin. Bir uyarı işareti koyunda bilelim paramızın nereye kesildiğini.

Tc 50 Okunma

Cevaplar

  • Tc06 Kasım 2013

    ben paramın iadesini bekliyorum daha 9 ayda kesildi 50 tl 10 ay ne kullandımda 10 tl bi anda alındı geri iade istiyorum

  • ING Bank Temsilcisi06 Kasım 2013

    Sn Murat K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi05 Kasım 2013

    Sn Murat K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön