26 Ekim 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Ben 2008 'de vadeli dolar hesabı açmıştım. Arada bir soruyordum son iki senedir sormadım. Bugün sorayım dedim vadeyi en düşüğe almışlar. Bende parayı çekmek istedim. Bankada para yokmuş birazını verdiler, diğeri için başka şubeye gönderdiler. Orada hiç para yokmuş, boşu boşuna bana şehirde tur attırdılar.

Son şubede hesabımdaki paranın azaldığını fark ettim. Sebebini sorduğumda bana hesap işletim ücreti kesmişler dediler. Vadeli hesapta hesap işletim ücreti mi olur dedim. Bana vadesiz hesabında varmış dediler. Ben hesap açmadım kendileri hesap açmışlar ne yapmışlar bilmiyorum. Ben açsam bile hiç işlem yapmadım para yatırıp çekmedi.

Nusret 77 Okunma

Cevaplar

  • Nusret'in Teşekkür Mesajı06 Kasım 2013

    Müşteri temsilcisi aradı kesinti iade edilmiştir dedi halen bankaya gidemedim ama doğru olduğu kanısındayım. Şikayetvar.coma teşekkür ederim

  • ING Bank Temsilcisi30 Ekim 2013

    Sn Nusret D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi26 Ekim 2013

    Sn Nusret D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön