26 Ekim 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesti!

İzmir'de üniversitede okuyan oğlumun okul taksiti için ING Bank' dan kredi çektim. Krediyi ING İzmir şubesi, oğlumun üniversitesine veriyormuş. Ben krediyi, Bursa Çekirge şubesinden aldım.

Son taksitlere yakın, taksiti ödemediğimi ve hakkımda yasal işlem yapılacağını bildirdiler. Durumu öğrenmek için ING Çekirge şubesine gittiğimde,şubenin kapandığını ve Bursa Özlüce şubesinde faaliyetlerine devam ettiğini öğrendim.

Özlüce şubesi, yatırdığım taksitlerden, işletim masrafı kesildiğini, bu yüzden taksitlerimin ödenmedi göründüğünü bildirdi. Krediyi alırken bahsetmedikleri için bu masrafı ödemeyeceğimi belirten yazılı itiraz dilekçesi verdim. Şu an dilekçeme muhatap bulamıyorum.

Sami 30 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi30 Ekim 2013

    Sn Sami B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Sami 29 Ekim 2013

    ING Bank'tan arayan olmadı, hiç bir çözüm yok.

  • ING Bank Temsilcisi26 Ekim 2013

    Sn Sami B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön