06 Ağustos 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Bankanıza 115540 no'lu şikayetvar.com ile sonuçlanmış şikayetim neticesi ile tarafımdan alınan hesap işletim ücreti geriye dönük iade edilmiştir. Fakat Ağustos ayı kredi borcumu ödemeye gittiğimde tekrardan hesap işletim ücreti alındı.

Bu şikayetimi tarafınıza 143720 numaralı bildirim ile bu talebimi ilettim ve tarafıma hiçbir dönüş yapılmamıştır. Her ay bu şekilde şikayet edilerek mi iade edilmesi gerekiyor. Bu haksız yere alınan hesap işletim ücretinin ve ilerde alınacak tüm hesap işletim ücretinin alınmamasını ve mağduriyetimin giderilmesini saygılarımla arz ve talep ederim.

Ahmet 220 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi12 Ağustos 2013

    Sn Ahmet B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Ağustos 2013

    Sn Ahmet B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön