16 Eylül 2015

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Bir buçuk yıl önce ING Bank'tan kredi kullandım. Ödemelerimi İş Bankası üzerinden EFT ile yapmaktayım fakat EFT yapılır yapılmaz yasal olmayan bir biçimde hesap işletim ücreti kesilmekte. Daha önce iadesini almama rağmen bir önceki ay kesilen hesap işletim ücretini kesinlikle iade etmeyeceklerini söylediler ve bana zorla otomatik ödeme talimatı vermem gerektiği söylendi.

Bir buçuk yıl boyunca kesilmeyen hesap işletim ücreti. 2 aydır kesilmeye başlandı. İlk olarak 44 TL ardından 38 TL olarak. 38 TL'nin iadesi yapıldı kalan 44 TL'nin de iadesinin yapılmasını talep ediyorum.
Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Serkan 51 Okunma

Cevaplar

  • Serkan17 Eylül 2015

    İnceledini nendeğişti. Bizi arayın diye mesaj göndermişsiniz tekrar aradım ve aynı sonuç. Yarım saat telefonda beklettiniz ve ben sizi kıbıstan arıyorum. Sizleri tüketiciyi koruma dernekleri dahil şikayet edebileceğim her yere şikayet edeceğim. Bilgilerinize...

  • ING Bank Temsilcisi17 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn Serkan F. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn Serkan F. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön