15 Aralık 2014

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Bankanızdan Migros aracılığıyla kredi kullandım. İlk dönemlerde herhangi bir ücret kesintisi olmadı krediyi kullanırken de özellikle sordum sadece kredi için hesabı kullanırsanız hesap işletim yok dediler. Peki hesabımdan alınan ücretler nedir? Telefon bankacılığınızla görüştüm banka uygulaması diyorlar peki bu uygulama önce neden böyle değildi? 610041 no.lu şikayet kaydımda var alınan ücretlerin derhal iadesini talep ediyorum ben dediğiniz gibi hesabı sadece kredi ödemesi için kullanıyorum sizde söylediğinizin arkasında durun...

Halil 401 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi16 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn Halil İ. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 16/12/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn Halil İ. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön