17 Kasım 2014

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Hesaplarımı incelediğimde 10.ayda 20 TL hesap işletim ücreti almış ve daha önceki aylarda da alınmıştır. Önceden yapmış olduğum şikayet neticesinde alınan paralar iade oldu. Fakat hala daha alınıyor her ay. Acil bu paraların iadesini (hesap işletim ücreti bilmem ne ücreti gibi ücretler) istiyorum.

Kadir 398 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi19 Kasım 2014

  Müşterimiz Sn Kadir A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 19/11/2014 tarihinde Rize Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Kadir 18 Kasım 2014

  Artı para limitini bankaya kaç kez gidip dilekçe yazıp indirilmesi istememe rağmen hala indirilmedi. Lütfen Artı para limitini yazmış olduğum dilekçeye göre indirin.

 • ING Bank Temsilcisi18 Kasım 2014

  Müşterimiz Sn Kadir A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 18/11/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi17 Kasım 2014

  Müşterimiz Sn Kadir A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön