27 Ekim 2014

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesti.

ING Bank'tan kredi çektim. Bana bir hesap açtılar ben hesaplarını kullanmayacağımı sadece kredi çekip ödeyeceğimi söyledim. Bunun zorunlu olduğunu söyleyip krediyi çektim 1. krediyi ödeyip müşteri hizmetlerini aradım hesap işletim ücreti olarak 38 TL biriktiğini ve bundan sonra her ay 9 TL kesileceğini eğer 2 fatura otomatik ödeme talimatı ve kredi kartı alırsam paranın kesilmeyeceğini söyleyerek bana göre tehdit ettiler. Bende kendilerine ben hesabınızla hiçbir işlem yapmadığımı EFT havale gibi bu parayı da ödemeyeceğimi söylediler. Bakalım ne olacak şu krediyi bitirirsem bir daha ING Bank'ın önünden geçmeyeceğim.

Mehmet 221 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 27 Ekim 2014

    İNg bankasından aradılar değişen bir şey yok siz bizden kredi çektiniz diye her ay 9 TL ödeyeceksin diyorlar

  • ING Bank Temsilcisi27 Ekim 2014

    Müşterimiz Sn Mehmet D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 27/10/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Ekim 2014

    Müşterimiz Sn Mehmet D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön