15 Eylül 2014

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Afyonkarahisar ING Bank'tan hesabımı kapatmak için dilekçemle müracaatta bulunmama rağmen hesabımı kapatmadılar ve hesap işletim ücretini hesabımdan kestiler. Tarafımdan kesilen hesap işletim ücretinin adıma iade edilmesini istiyorum.

Şahin 575 Okunma

Cevaplar

  • Şahin'in Teşekkür Mesajı19 Eylül 2014

    şikayetvar.com aracılığı ile sorunu kısa bir süre içinde hallederek tarafıma bilgilendirme yaptılar.Teşekkürler

  • ING Bank Temsilcisi15 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn Şahin K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 15/09/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn Şahin K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön