23 Haziran 2014

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Daha önceden İNG Bank İskele şubesinden kullandığım krediyi ödemek istediğimde hesap işletim ücreti karşıma çıkmıştı ve konu taraflarına bildirdiğimde hesaba ödeme iade edilmiştir. Ancak Bu ay kredi kapama işlemi yapmak istediğimde 50 tl ücret tekrar alındı.

Bana keşke otomatik ödeme talimatı verseydiniz dediler. Bende kendilerine İçmeler şubesinden iskele şubesine iletilmesi amacıyla dilekçe verdiğimi söyleyince sistemde göremediklerini beyan ettiler. Benim burada suçum nedir. İNG Bank la çalışmam midir. Bundan sonra İNG Bank şubesininin önünden bile geçmeyi düşünmüyorum.

Salim 320 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi23 Haziran 2014

    Müşterimiz Sn Salim A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi23 Haziran 2014

    Müşterimiz Sn Salim A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön