10 Temmuz 2014

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor.

ING Bank 30.04.2008 işe giriş tarihinden itibaren maaş hesabımdan hesap işletim ücreti adı altında ücret kesintisi yapılmaktadır. Kesintinin yapılmaması için otomatik ödeme talimatı verilmem istendi. Faturalarım başka bir bankadan otomatik ödeme ile ödenmektedir. Ayrıca otomatik ödeme vermem ile ilgili zorunluluğum yoktur. Bu kesintinin neye istinaden yapıldığını bilmiyorum. Kesilen tüm kesintilerin tarafıma geri ödenmesini talep ediyorum.

Ergün 228 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi14 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sn Ergün U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 14/07/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi10 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sn Ergün U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön