20 Eylül 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

İNG Bank'tan araç kredisi çekmiştim. (1 yıllık ödemeli) 6 ay sonra aracın kredi borcunu kapatmaya gittiğimde erken kapatmak istediğim halde benden faizden çok az para düştü. İşin enteresan tarafı ise borcu ödemek için hesaba para yatırmamı söylediler. Hesaba parayı yatırdım kredi borcunu kapattım ancak hesaba para giriş ve çıkışı olduğu için benden 35 TL gibi hesap işletim ücreti adı altında ücret aldılar. Ne kadar tuhaf değil mi? Borcumu kapattırmak için hesap işletim ücreti ödemek zorunda kalıyorum. Bir daha ING Bank ile çalışmayı düşünmüyorum....

Özlem 81 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sn Özlem Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 23/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sn Özlem Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön