03 Nisan 2014

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

ING Bank'ta Taşıt kredisi hesabım vardı. Kredim her ayın 5. günü hesabımdan çekiliyor. Ben 5 Nisan'da çekilecek kredi taksidimi 31.03.2014 tarihinde hesabıma EFT yaptım. 3 gün internet bankacılığından tesadüfen hesaplarıma baktığımda hesabımdan peş peşe yaklaşık 50 şer TL olmak üzere toplamda yaklaşık 100 TL hesap işletim ücreti kesilmiş olduğunu fark ettim.

Ben tesadüfen hesabıma bakmasaydım, hesabımdan günü geldiğinde de kredim çekilemeyecek ve beni gecikmeye düşüreceklerdi. Ayrıca 100 TL'lik bir hesap işletim ücreti de neyin ücreti anlamak mümkün değil. Tüketici haklarına dilekçeyle başvuru yapıp, banka ile tüm ilişiğimi keseceğim muhtemelen...

Sıla 86 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi04 Nisan 2014

    Sn Sıla A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 04/04/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Nisan 2014

    Sn Sıla A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön