25 Şubat 2014

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

ING Bank'ta otomatik ödeme talimatım bulunduğu ve baştan hesap ücreti almayacaklarını bildirdikleri halde, hesabımdan 45 tl hesap işletim ücreti tahsil edildi. Müşteri hizmetlerini aradım ve konuyu izah ettim. Görevli benden hesap işletim ücreti alınmaması gerektiğini ama kullandığım kredi kartının günü dolmasından dolayı ek kart olarak yenilendiğini böyle olunca kullandığım günlük hesabın değiştiğini v.s. bu yüzden hesap işletim ücreti tahsil edildiğini bildirdi.

Maalesef bu banka kendine göre bir yol tutturmuş gidiyor. Benden alacağı 45 tl ile zengin olacağını sanıyor ama böyle uygulamalarla müşteri kaybedeceğini hiç hesaba katmıyor. Bu bankayı tüm kamuoyuna şikayet ediyorum..

Nureddin 141 Okunma

Cevaplar

  • Nureddin'in Teşekkür Mesajı03 Mart 2014

    bankanın konu ile ilgili tutumu için teşekkür ederim. sorunun çözümü için elinden geleni yapan özlem hanıma ayrıyeten ve çok çok teşekkür ederim. iyi çalışmalar özlem hanım...

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2014

    Sn Nureddin M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 27/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi25 Şubat 2014

    Sn Nureddin M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön