22 Kasım 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

ING Bank Erzurum şubesi (290 şube) nezdinde bulunan 31817**-MT-1 nolu vadesiz hesabımdan kesilen 49, 98 TL hesap işletim ücretinin iadesi için dilekçe ve kesinti yapıldığını belirten dekont ING Bank'a 04. 09. 2013 tarihi saat 11:06 da 0212 286 61 00 nolu faksa fax çekilmiştir. Ayrıca 15 (onbeş) ING Bank internet sayfası bize ulaşın sayfasından bu konu ile ilgili şikayet ve kesilen ücretin iadesi için e-mail gönderilmiştir.

Sonuç : Olumsuz
Bahse konu hesabımdan kesilen hesap işletim ücretinin iadesi için gerekli işlemlerin yapılmasını
arz ederim. 22. 11. 2013

Hüseyin 48 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi22 Kasım 2013

    Sn Hüseyin K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Kasım 2013

    Sn Hüseyin K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön