09 Kasım 2015

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Teknosa'dan ING Bank kredisi ile alınan cep telefonu ve aylık ödenen kredi tutarına ilaveten her ay hesap işletim ücreti istenmekte. Yapılan kredi başvurusunda tüketici kredisinde böyle bir ücret alınmayacak denmesine rağmen bankaya her gittiğinizde talep edilmekte. Zaten kredi faizi uygulanmakta tüketici parayı hiç görmeden aktarılmakta. Bu konuda bankayla irtibata geçtim kesilenleri iade edeceğiz dediler iade etmişler 1 gün sonra tekrar kesinti yapmışlar.

Murat 857 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi09 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn Murat S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 09/11/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi09 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn Murat S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön