27 Şubat 2015

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor.

2013 Ağustos ING Bank Barkal Şubesinden (Adana) ayında kredi çekmek için başvuruda bulundum ve kredi adıma onaylandı. Aylık ödemelerimi bu zamana kadar düzenli bir şekilde yatırdım, sürekli hesabında artı para bulundurmama rağmen 26 Şubat 2015 tarihinde hesabımı kontrol etiğim 5.11 TL'lik 2015 yılı 1. ay için hesap işletim ücreti kesildiğini gördüm ve müşteri hizmetlerini aradığımda düzenli olarak her ay hesabımdan bu şekilde 9.99 TL kesildiğini tarafıma ilettiler. Çektiğim kredinin faizini öder iken ya da ilaven 9.99 TL tarafıma kesinlikle beyan etmemişlerdir. Bu konuyla ilgi tarafıma bu güne kadar kesilen tüm ücretlerin verilmesini beyan etmekteyim.

Mehmet 357 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet24 Mart 2015

  Sorunum için göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederim, banka ile ilgili bir problemim kalmamıştır. Sorun çözümlenmiştir.

 • Mehmet'in Teşekkür Mesajı24 Mart 2015

  Sorunumun çözümü için göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederim, banka ile ilgili bir sorunum kalmamıştır.

 • Mehmet27 Şubat 2015

  Teşekkürler İlginiz İçin, mağduriyetimin giderilmiştir.

 • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2015

  Müşterimiz Sn Mehmet A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 27/02/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2015

  Müşterimiz Sn Mehmet A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön