02 Mart 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Penti giyim a.ş çalışmaktayım ve benden 1.5 yıldır hesap işletim ücreti kesiliyor..Şirketimizin maaş ücretli müşterilere kesinti olmayacağına dair sözleşme olduğu halde.Her ay 7 tl ve son iki aydır 20 tl kesinti yapılmıştır.Benden otomatik ödeme talimatı istiyorlar hemde 2 fatura.

Bunu vermek zorunda olmadığımı düşünüyorum.Araştırdım diğer bankalarda maaş müşterilerine kesinti yapılmıyor.Bu nasıl bir uygulamadır?Diğer arkadaşlarımda da aynı kesintiler yapılıyor.Bu uygulama bizleri bankanızdan soğuttu.Kredi kartı almaktan vazgeçtik, sermayemizi bankanıza yatırmaktan vazgeçtik haklı olarak.Kesintilerin mümkünse geri ödenmesini ve artık kesintilerin olmamasını rica ediyoruz.

Aynur 26 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi08 Mart 2013

    Sn Aynur K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi05 Mart 2013

    Sn Aynur K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 05/03/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin iletmiş olduğu talebi ile ilgili kendisine en kısa sürede tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Mart 2013

    Sn Aynur K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön