04 Eylül 2015

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesintisi Yapıyor.

ING Bank'tan çekmiş olduğum krediyi 5-6 ay erken ödeme ile kapattıktan sonra hesabın kapatılmayacağını, hesap işletim ücreti ödemem gerektiğini söylediler. Kredi için tahsis ücreti, faiz ve sigorta ödemelerini elden günü gününe ödemişim, özellikle bu konudaki bilgileri baştan sorup ekstra herhangi bir ücretin yansıtılmayacağını söyleyen banka, hesap işletim ücretini ödemeden hesabı kapatamayacağını ve gün geçtikçe üzerine faiz bineceğini söylemektedir.

Murat 51 Okunma

Cevaplar

  • Murat'ın Teşekkür Mesajı04 Eylül 2015

    Kısa sürede dönüş ve ilginize teşekkür ederim.

  • ING Bank Temsilcisi04 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn Murat T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 04/09/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn Murat T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön