21 Mart 2014

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesintisi

Aydın Halk Eğitim Merkezinde usta öğretici olarak çalışmaktayım. Maaşlarımızı ING Bank'tan alıyoruz. Daha önce başka bankadan alıyorduk. Hiçbir zaman hesap işletim ücreti adı altında hiçbir para alınmadı. Aynı kurum da aynı pozisyonda çalıştığımız diğer arkadaşlar bu paralarını geri almışlar. Ama ben gidip konuşup istememe rağmen geri iade olmadı.

Gülgün 116 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi25 Mart 2014

    Sn Gülgün B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 25/03/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Gülgün24 Mart 2014

    bu kadar düşük puanlar vermemin sebebi;şube ile gidip yüzyüze görüştüğümde paranın iadesi olmaz demeleri.Ne koparırsak kar misali bir vizyonları var.İade için ne gerek vardı bunca şeye ne beni üzselerdi nede kendileri....

  • ING Bank Temsilcisi21 Mart 2014

    Sn Gülgün B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön