16 Aralık 2015

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesintisi.

Kredi kartıma aktarmak için ING Bank 1 'a EFT yapmış olduğum 10 TL tutarında EFT için vadesiz hesabımdan 9.90 TL tutarında hesap işletim kesintisi almıştır. İadesinin talep ediyorum. Hesap işletim ücreti alınmaması için iki adet otomatik ödeme talimatı olduğunu söylediler. Kabul etmiyorum. Zaten hesap işletim ücreti alan bir bankada bir otomatik ödeme talimatı var. Ben banka müşterisi olarak geciktirme yapmadım şu zamana kadar. Ve kesilen ücretin iadesini ve geri dönüş talep ediyorum.

Husnu 39 Okunma

Cevaplar

 • Husnu'nun Teşekkür Mesajı16 Aralık 2015

  Talebimi hızlı bir şekilde çözdüğünüz ve hesap işletim ücreti iade ettiğiniz için teşekkürler.

 • Husnu 16 Aralık 2015

  Talebim değerlendirilmiş ve iadem hesabıma yapılmış. Hızlı dönüş sağlayıp iade işlemini gerçekleştirdikleri için kendilerine çok teşekkür ederim.

 • ING Bank Temsilcisi16 Aralık 2015

  Müşterimiz Sn Hüsnü Berat Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 16/12/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Husnu 16 Aralık 2015

  Şifre sifirlarken tesadufen müşteri hizmetiyle gorustum. Ilgili tutarin iade edilmesinin mümkün olmadığını ve iki fatura sisteme otomatik ödeme verirsem ucretin alinmayacagini söyledi. Sisteme bir fatura eklettim onu da iptal edeceğim. Kabul etmiyorum bana olumlu bir dönüş yapın ve lütfen ücreti iade edin. böyle yaptikca müşteri kaybedersiniz inanin.

 • ING Bank Temsilcisi16 Aralık 2015

  Müşterimiz Sn Hüsnü Berat Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön