11 Eylül 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesilmiş!

Benim ING Bank Çankaya Ankara şubesinden ticari kredi var ayın 20'sinde yatırıyorum 20'sinden önce yatırdım mı hemen hesaptan 120 TL hesap işletim ücreti almışlar, ayın 21 aradılar hesapta 120 eksik dediler, yoksa gecikmeye girecek dediler, mecburen yatırdım.

Şu memlekette dürüst olmak suç. 1 gün erken yatırdım hemen 120 hesap işletim ücreti almışlar. 11 Eylül 2013 sabah ekstre aldım gördüm ki hesaba ne kadar fazla yatırdıysam hesap işletim ücreti diye kesmişler, zor şartlarda kazandığımız paraları alıyor, yeter artık şu memlekette dürüst olmak kredi zamanın da yatırmak, hatta önce yatırmak suç demek. İnanın geç yatırmanın cezası daha az...

Mehmet 45 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sn Mehmet U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sn Mehmet U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön