14 Mayıs 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesilmiş!

Bankanızla sadece konut kredim olduğu için taksit ödemelerimi yapabilmek için çalışıyorum. Bugün taksit tutarı kadar parayı hesabıma gönderdim. Taksitimi malesef ödeyemedim çünkü hesabımdan bugün itibariyle (13. 05. 2013) "2013 Yılı 4. Ay İçin Hesap İşletim Ücreti " adı ile 49. 98 TL ücret alındığını gördüm. Bu zamana kadar böyle bir kesinti olmadı. Kredi ödemesi için açılan bir hesaptan ücret kesilemez böyle bir mantık yok. Kesilen tutarın iadesini istiyorum koşulsuz bir şekilde (fatura talimatı verin, esnek paket alın gibi).

Seher 63 Okunma

Cevaplar

  • Seher17 Mayıs 2013

    Banka şikayetvar daki şikayetime istinaden çekilen hesap işletim ücretini geri iade etti. Ama bundan sonra yine kesilebileceğini, muaf olabilmem için fatura talimatı ya da esnek paket almam gerektiğini söyledi. İademi altığım için mutluyum ama sonraki süreç için koşul sürdükleri için mutsuzum. Sonuçta ben kredi kullandığım için hem faiz hem de dosya masrafı ödeyerek bankaya zaten para kazandırıyorum bir de hesap işletim ücreti ödememek için şart koşmalarını sevmedim.

  • ING Bank Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sn Seher Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 14/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sn Seher Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön