13 Mayıs 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesilmiş!

Bankanızla 2007 yılından beri aktif olarak çalışmaktayım aynı zamanda Bankanız eski personeliyim. Hesabımdan bugün itibariyle (13. 05. 2013) "2013 Yılı 4. Ay İçin Hesap İşletim Ücreti " adı ile 49. 98 TL ücret alındığını gördüm. 2 gün öncesine kadar başka bir bankadan konut kredisi kullanmış olup bu para onun peşinat kısmı iken tarafıma haber verilmeden bu şekilde haksız bir kesinti yapılması beni çok sinirlendirdi.

Bir bankanın denetim bölümünde çalışan personeli olarak söz konusu tutarın acil olarak iade edilmesini rica ediyorum. Aksi takdirde bankanızla tüm ilişkimi keserek yasal yollara başvuracağım. Tarafınıza şikayet yazmaktan bıkmış durumdayım.

Nagihan 90 Okunma

Cevaplar

 • Nagihan20 Ağustos 2013

  Bugün 20.08.2013. Hesabımda yapacağım fatura ödemesi için belli bir tutar (fatura bedeli kadar) hesabıma aktarmıştım. Ama maalesef ki ıngbank tekrar hesap işletim ücreti kesti. Daha önce attığım maille hiçbir şekilde geri dönüş yapmayan ıngbank bugün hesabımdaki fatura bedelini 2013 Yılı 7.Ay İçin Hesap İşletim Ücreti adı altında toplam 49.98 TL hesap işletim ücreti kesmiştir. INGBANK ile tüm ilişkimi keseceğim. hesabımın acil olarak kapatılmasını rica ediyorum. kredi kartımında borcumu biter bitmez onuda kırıp atıcam. İlgililerin dikkatine!!

 • Nagihan21 Mayıs 2013

  Standar mailler gönderiliYOR, anlamış değilim. Maille bilgilendirdik deniliyor. Ama tarafıma gelen bir mail bulunmamaktadır.

 • ING Bank Temsilcisi21 Mayıs 2013

  Sn Nagihan B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Nagihan16 Mayıs 2013

  Bugün 16.05.5013 ve ne telefon ne de mail olarak şikayetime hala yanıt alamamış durumdayım. Tarafımca aranmasına rağmen müşteri hizmetlernize de ulaşmak mümkün değil...acil yanıt bekliyorummm sizden

 • ING Bank Temsilcisi13 Mayıs 2013

  Sn Nagihan B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön