08 Ocak 2016

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesiliyor!

ING Bank kredi müşterisiyim. Kullanıcı kodum 5843205. 33 aydır kredi ödemelerimi yapıyorum. Fakat bu ay fark ettim ki benden hesap işletim ücreti kesiliyormuş. Hem de tutarsız rakamlar. Bir ay 20.xx TL son iki ay da 10, x TL falan kesilmiş durumda. Müşteri temsilcisi ile online kanal yardımı ile canlı mesajlaştım. Bana gerekli evrakları göndermesini tüketici hakkımı savunacağımı belirttim. Sohbet yüzüme kapandı. Şimdiye kadar kesilen tüm hesap işletim ücretlerinin hesabıma aynen iade edilmesini talep ediyorum. Aksi halde tüketici mercilerine ve mahkemesine başvuracağımı bildiririm.

Gamze 73 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi12 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn Gamze E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 12/01/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi08 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn Gamze E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön