12 Nisan 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesiliyor!

İNG BANK'dan kullandığım kredi için açılan hesabımdan hesap işletim ücreti kesiliyor. Bankaya itirazda bulunmama rağmen iadem yapılmadı.Bununla ilgili olarak Kaymakamlığa başvuru yaptım. Kaymakamlığın dediğine göre Kredi kullandığımız hesaptan hesap işletim ücreti kesilemez. Şikayetimi burada yeniliyorum.

Burak 95 Okunma

Cevaplar

 • Burak 26 Temmuz 2013

  Bidah Hiç bir şekilde İngbank veya yan kuruluşuyla çalışmam çalışmayı düşünmem..

 • ING Bank Temsilcisi16 Nisan 2013

  Sn Burak Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 16/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Burak 15 Nisan 2013

  Zamana bırakıyorum. Kaymakamlık ne dicek beklicez.

 • ING Bank Temsilcisi12 Nisan 2013

  Sn Burak Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön