04 Ağustos 2014

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesildi.

Çorlu şubeden turuncu hesap açtırdım, müşteri temsilcisi ile konuşmamızda herhangi bir işletim ücreti vs. olmadığını belirtti ama vadesiz hesap açılışı yapılmış bu konu hakkında tarafıma herhangi bilgi verilmemiştir. Vadesiz hesabımdan hesap işletim ücreti kesilmiştir. Bu nasıl bir çalışma sistemi ve müşteri kandırma odaklı çalışmadır. Tamamen müşteri kandırma çalışmalar.

Gürcan 457 Okunma

Cevaplar

 • Gürcan 19 Ağustos 2014

  Sorun çözüldü fakat keşke şubelerde gerekli bilgilendirmeleri yapıp işlemleri yapsalar kandırmadan aldatmadan işlerini yapsalar daha güzel olur

 • Gürcan'ın Teşekkür Mesajı06 Ağustos 2014

  Sorun çözüldü fakat keşke şubelerde gerekli bilgilendirmeleri yapıp işlemleri yapsalar müşterileri oyalamadan işlemlerini yapsalar daha güzel bir çalışma olur.

 • ING Bank Temsilcisi06 Ağustos 2014

  Müşterimiz Sn Gürcan Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 06/08/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi05 Ağustos 2014

  Müşterimiz Sn Gürcan Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine ara bilgilendirme yapılmış olup en kısa sürede sonuçlandırılarak tekrar bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Gürcan 04 Ağustos 2014

  Değişen hiçbir konu olacağını düşünmüyorum tarafıma doğru bilgiler verilip kesinti olsaydı sorun olmazdı yada hiç hesap açtırmaz ve boşuna hesap işletim ücreti vermezdim.

 • ING Bank Temsilcisi04 Ağustos 2014

  Müşterimiz Sn Gürcan Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön