13 Mayıs 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesildi!

ING Bank a 2012 aralık ayında bankaya Oyak tan bir miktar para yattı . 2012 aralık , 2013 ocak, şubat, mart, nisan mayıs aylarında toplam 88. 00 tl işlem ücreti kestiler. Bankanın internet sitesinde şikayet bölümü yok. Parayı çekmez isem durmayacaklar.Şubeye gidip şikayet dilekçesiyle başvurdum , posta yoluyla alabileceklerini söylediler.

Turgay 52 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sn Turgay A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 13/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sn Turgay A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön