23 Kasım 2015

ING Bank Hesap İşletim Ücreti, İgisiz Alakasız Ve İnsanlara Yardımcı Olmamak!

ING Bank tarafından değişik tarihlerde hesabımdan değişik miktarlarda hesap işletim ücretleri adı altında para kesildiğini tespit ettim. Hesabımı kapattırmak üzere bankaya ait 0850 222 0600 numaralı iletişim hattında görevli personel ile 16.11.2015 ve 20.11.2015 tarihleri arasında defalarca görüşme yapmama rağmen hesabımı kapatamadım. Bankada adıma kayıtlı ne kadar hesap varsa, bu hesaplara bağlı ne kadar ürün varsa hepsinin ve bankanız da bulunan özlük numaramın iptal edilmesini ve bankanızda bulunan bütün kişisel verilerimin silinmesini istiyorum. Bu işlemler yapıldıktan sonra iptal edildiğine dair tarafıma yazılı olarak bilgi verilmesini istiyorum.

Recep 165 Okunma

Cevaplar

 • Recep'in Teşekkür Mesajı24 Kasım 2015

  Müşteri destek merkezi görevlisi Ayşe Hanım'a sorunumu çözme konusun da bana yardımcı olduğu için özellikle teşekkür ederim. Hesabımı kapatmak istememe rağmen, benim sıkıntılı günler geçirmeme sebep olan 15-20 Kasım 2015 tarihleri arasında görüştüğüm ilgisiz müşteri temsilcilerinin Ayşe hanımdan ders alması gerekir. Yönetim kadrosunun dikkatine

 • Recep24 Kasım 2015

  Bir hafta uğraşmama rağmen kapatamadığım hesabımı kapatmam konusunda bana yardımcı olan Ingbank Müşteri Destek merkezi görevlisi Ayşe Hanım'a göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. 15-20 Kasım 2015 tarihleri arasında hesabımı kapatmam konusunda beni bunalıma sokan ve müşteri hizmetlisi görevlilerin Ayşe hanımdan ders almaları gerektiğini de ayrıca belirtmek isterim. Teşekkürler Ayşe Hanım iyi çalışmalar.

 • ING Bank Temsilcisi24 Kasım 2015

  Müşterimiz Sn Recep K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 24/11/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi23 Kasım 2015

  Müşterimiz Sn Recep K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön