09 Mayıs 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Beyan Edilenden Fazla Kesildi!

ING Bank, hesap işletim ücretini internet sitesinde aylık 6,25 TL olarak beyan etmiştir. Ancak benim hesabımdan 3. ay ücreti olarak, 49,98 TL tahsil etmiştir.

Halil 50 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Sn Halil İbrahim Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 21/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Halil14 Mayıs 2013

    Bir lutfedip de arayın. Standart cevabı atıyorsunuz. Çağrı merkezinizde şikayetle ilgili menunuz bile yok. Bir de utanmadan çağrı merkezinden bilgi alabilirsiniz diye cevap dönüyorsunuz. Fazla aldığınız ücreti iade edin. Başak çözümü yok.

  • ING Bank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sn Halil İbrahim Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön