03 Mart 2014

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Alıyor.

ING Bank, şu aktif olarak kullandığım kredi hesabımdan her ay yaklaşık 20 tl hesap işletim ücreti almaktadır. Ayrıca farkına varmasam yıllar önce Ankara'da kullandığım hesabımdan da her ay hesap işletim ücreti almışlar. Halbuki otomatik ödeme talimatımda var ve ben bu hesabı sadece kredi ödemek için kullanıyorum. Dünyanın neresinde görülmüş hem kredilerden masraf alacaksın, yok sigorta, yok dosya masrafı, bir de her ay kullanmadığım vadesiz hesabımdan para keseceksin. Yabancı bankaların niye Türkiye'ye gelmek istedikleri belli. Hiç işlem yapmasan masraflardan dünyaları kazanırsın.

Emrah 132 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi04 Mart 2014

  Sn Emrah U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 03/03/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Emrah'ın Teşekkür Mesajı04 Mart 2014

  Dün çok hızlı bir şekilde dönüş aldım,alınan hesap işletim ücreti tarafıma geri iade edildi. Kendilerine teşekkür ediyorum.

 • Emrah03 Mart 2014

  Merhaba, Otomatik olarak bu mesajı yolluyorsunuz ama bana henüz ulaşan olmadı ve herhangi bir bilgi verilmedi.Şu an için çözülmüş bir problem yok.Bunu dikkate almanızı rica ederim

 • ING Bank Temsilcisi03 Mart 2014

  Sn Emrah U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön