11 Şubat 2014

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

3-4 yıldır müşterisi olduğum ING Bank her bankasının yaptığı gibi aylık hesap işletim ücreti almaktadır. 12.ay 2013 de müşteri hizmetleri ile yapmış olduğum görüşme sonucu,2 adet otomatik ödeme talimatı verirseniz hesap işletim ücreti almayacaklarını bildirdiler. Bende dedikleri gibi 2 adet otomatik ödeme talimatı verdim. Ancak yine de 08/02/2014 tarihinde 1.11 TL hesabımdan 1.ay işletim ücreti altında çekim yaptılar.

Bir kaç kez aradım talepte bulundum cevap veren yok. inceleniyor diye yanıt veriyorlar. Bu banka insanları saf yerine koyuyor. 1 lira önemsiz bir para gibi gözükebilir ama her müşterisine bunu yapsa ki yapıyordur. Kazanılan haksız paraya bakın.

Okan 116 Okunma

Cevaplar

 • Okan14 Şubat 2014

  çözüm alınan parayı iade etmekle bitmiyor. En başta kesilen 1.11 TL nin önemsiz bir para olduğunu belirtmiştim. kesilen ödemenin aslında 1.ay hesap işletim ücreti olmadığını başka bir zamana ait ödeme olduğunu ama sisteme o şekilde yansıdığını bildirdiler bence özürleri kabahatlarından daha büyük

 • Okan'ın Teşekkür Mesajı12 Şubat 2014

  ING Bank Gen. Müd. den aradılar kesintinin aslında daha önceki aylara ait bir kesinti olduğunu ancak sisteme bu şekilde yansımış olduğunu bildirdiler... :) ve kesintiyi iade ettiler. Tüm emeği geçenlere teşekkür ederim.

 • ING Bank Temsilcisi12 Şubat 2014

  Sn Okan T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 12/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi11 Şubat 2014

  Sn Okan T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön