11 Şubat 2014

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

İNG Bank Internet Bankacılığına üye olmasam hiç farkında bile olmadan yatırdığım 535 tl nin hepsi neredeyse bir yıl içinde hesap işletim ücreti olarak çekilip bitecekti.aralık ayında yatırdığım 535 tl den 2 ay içinde toplam 127 tl hesap işletim ücreti kesildiğini gördüm.

Müşteri hizmetlerini aradığımda da açıklama olarak vadesiz hesabımı kapatmadığım için aylık kesilen paralar olduğu söylendi. Biz bankaya paramızı kesilip yok olsun diye mi yatırıyoruz? Yarından itibaren vadeli vadesiz bütün ING hesaplarımı kapatıyorum. Yıllardır çalıştığım bankanın benden kestiklerini İnternet bankacılığı olmasa fark etmeyecektim bile.

Deniz 73 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sn Deniz D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 12/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Deniz 11 Şubat 2014

    bugün hesabımın oldugu şubeye gidip sorunumu aktardım.ve hesap işletim ücreti porblemıyle ilgilenirken bankanıza olan kredı borcumun aynı içinde 2 kere hesabımdan çekildiğini gördüm.yarın tekrar şubeye gdıcıem ve hallolmadıgı taktırde tuketıcı hakları mahkemesıne başvurucam.bilginize..

  • ING Bank Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sn Deniz D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön