09 Nisan 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Yaklaşık 10 yıldır müşterisi olduğum ING Bank, tarafıma herhangi bir bildirimde bulunmadan Ankara Yenişehir şubesindeki ana hesabıma bağlı tüm alt hesaplardan hesap işletim ücreti kesmeye başladı. Toplamda her ay 30 TL hesap işletim ücreti kesiliyor.

Müşteri hizmetlerini aradığımda bu durumu öğrenebildim ve günlük pakete geçerek bundan sonra hesap işletim ücreti ödemeyeceğim bildirildi. Tarafıma herhangi bir bildirim yapılmadığından ve haksız bir kesinti söz konusu olduğundan 2013 Ocak-Nisan dönemine ait hesap işletim ücretlerinin iadesini bankadan talep ettim (iletişim kanalıyla). Ancak herhangi bir cevap alabilmiş değilim. Bir süre daha bekleyip, banka ile ilişkimi keseceğim.

Zeynep 81 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep 26 Nisan 2013

    Haksız yere kesilen hesap işletim ücretleri tarafıma iade edilmiştir. İlginiz için teşekkür ederim.

  • ING Bank Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sn Zeynep G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 16/04/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamadığından cep telefonuna sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sn Zeynep G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön