29 Ocak 2014

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Daha önce bu site aracılığı ile hesap işletim ücretine itiraz ettim ve otomatik ödemem olduğu halde hesap işletim ücretinin bir daha alınmayacağı söylendi.3 aydır otomatik ödeme talimatım olmasına rağmen dün 40 tl hesap işletim ücreti alındı.

Bankaya durumumu anlatmama rağmen param iade edilmedi. Daha önce söylediğini ING Bank neden unutuyor. Müşterilerinin iyi niyetini neden suistimal ediyor.onlara güvenerek otomatik ödeme talimatı verdim fakat iyi niyetimi suistimal ettiler. Umarım hesap işletim ücreti iade edilir ve bu suistimal durumum giderilir.

Sinan 129 Okunma

Cevaplar

 • Sinan12 Şubat 2014

  merhaba: 12.02.2014 tarihinde faturamı yatırmak için hesabıma para yatırdım. 30.24 tl hesap işletim ücreti kesildi faturamı yatıramadım.en kısa sürede iadesini arz ederim. iyi çalışmalar

 • Sinan'ın Teşekkür Mesajı03 Şubat 2014

  sorunum çözüme ulaştı.anlayışınız için teşekkürler

 • ING Bank Temsilcisi30 Ocak 2014

  Sn Sinan G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 30/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi29 Ocak 2014

  Sn Sinan G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön