24 Ocak 2014

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Şikayetim ING Bank'ın maaş hesabımdan haksız yere almış olduğu hesap işletim ücretidir. Çalışmakta olduğum şirketimin 100-150 personeli mevcuttur ve her ay maaşımızdan hesap işletim ücreti kesilmektedir.

Bankadan kesilen tutarların iadesi için her ay görüşülmüş zorda olsa bin bir güçlükle geri alınmıştır. Her işçinin maaşından kesildiğini düşünsenize bu hak mıdır sizce. Sizden ricam kesilen bu hesap işletim ücretinin geri iadesini talep etmekteyim.

Not: Banka ile irtibata geçilmiş olup olumsuz cevabı alınmıştır.

İlknur 56 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sn İlknur K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sn İlknur K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön