25 Ocak 2014

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Alıyor

Bugün ING Bank Hesap hareketlerimi inceledim ve 04.12.2013 tarihinde 49,98 TL, 02.01.2014 tarihinde 7,98 TL, 03.01.2014 tarihinde 16,74 TL hesap işletim ücreti kesildiğini fark ederek müşteri temsilcisini aradım.

24.01.2014 saat 13:07'de Ö**** Hanım ile yaptığım görüşmede, yasal dayanağı bulunmayan bu hesap işletim ücretinin tarafıma iadesini talep ettim. Bana iadesi yapılmamakta, ancak 2 adet otomatik ödeme talimatı vermeniz durumunda bir daha kesilmeyeceğini söyledi. Ben de hangi kanun hükmüne göre bu kesintinin yapıldığını söylediğimde, resmi sayfamızda yazıyor diye cevap verdi. Bu konuda yapılan kesintinin tarafıma iadesini talep ediyorum.

Çağatay 43 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sn Çağatay D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 27/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi25 Ocak 2014

    Sn Çağatay D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön