08 Ekim 2014

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Alıyor.

ING BANK'tan çekmiş olduğum tüketici kredisine ilişkin bana açılmış olan ve kredi taksitlerimi ödediğim hesabımdan, hesap işletim ücreti adında toplam 71 TL bana hiçbir şekilde bilgi verilmeden hesabımdan kesilmiş. Aynı zamanda bu işlem hesabımda yeterli bakiye olmadığından kredili mevduat hesabımdan temin edilerek gerçekleştirilmiş.

Bu sebeple bilgi almak amaçlı aradığım müşteri hizmetlerinden son derece lakayt biçimde önce 2 fatura için otomatik ödeme talebi vermem istendi sonra da şubeyle görüşme yapmam gerektiği iletildi. Şahsıma bilgi verilmeden kendi hesabımda yapılan bu işlemlerden ötürü ING BANK'tan şikayetçiyim ve kesilen tutarların tarafıma geri ödenmesini istiyorum.

Mehmet 340 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet'in Teşekkür Mesajı18 Ekim 2014

    Şikayetim değerlendirilmeye alındığı zaman İNG BANK tarafından hesabımdan kesilen tutar geri ödendi.Umarım bu tarz bi sıkıntı bir daha yaşamam.

  • ING Bank Temsilcisi08 Ekim 2014

    Müşterimiz Sn Mehmet K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 08/10/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi08 Ekim 2014

    Müşterimiz Sn Mehmet K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön